Tabuľa na maľovanie s nastavením projektoru

Dostupnosť: tovar dodáme do 7 - 9 prac. dní

34.50€

1559

Popis

Skvelá zábava pre deti! Jednoducho vložte disk do projektora pomocou sklíčok, nastavte vybraný výkres a zapnite projektor. Vzorka je zobrazená na doske a vaše dieťa môže nakresliť vzorku a zafarbiť si jú s cerúzkou!
 
Vynikajúco rozvíja predstavivosť a poskytúje veľkú zábavu! Vďaka ramenu a hlave sa pohybuje projektor, projektor je možné nastaviť tak, aby dokonale zodpovedal obrazu. Naviac nastaviteľná šošovka umožňuje upraviť zaostrenie dizajnu.
 
Ako funguje? Jednoducho vložte poznámku na stojan (je súčasťou dodávky), vyberte snímku, zapnite projektor a obrazok sa sfarbí. Praktické otvory na doske a klzné dosky pre zachovanie čistoty! Ale nie je to všetko! Na základni kariet sa môžete zdvihnúť a spoliehať sa na špeciálne zátvorky, takže to bude ľahšie namľovanie - teraz sa zmení na malý stôl v stojane!
 
Police pod stolom vám umožnia si uložiť ďalšie listy a pera. Môžete tiež namaľovať transparentné základňu - mali by ste si kúpiť suché umyvateľné perá, potom bude dieťa môcť maľovať, ako chce, a potom vymazať všetko bez poškodenia povrchu pultu!
 
TABUĽKA s projektorom PRE MAZANIE
 
ŠPECIFIKÁCIA
 
napájanie
 
4 x AA (nie je súčasťou dodávky)
 
Vek
 
3+
 
Rozmery
 
57x38x30cm
 
Rozmery (stolička)
 
24x23x11cm
 
hmotnosť
 
1,6 kg
 
SÚČASŤOU
 
- projektor
- 24 obrazov vzoriek (na 3 diskoch)
- 12 farebných značiek pre lakovanie listov
Táto stránka používa cookies. Viac info.